Кыргыз Республикасындагы АКШ элчилигинен ыраазычылык кат

Урматтуу доктор Ахунбаев, IHSMнын окутуучулары жана кызматкерлери:

Мүмкүнчүлүктөн пайдаланып, 2024-жылдын 12-январында сиздин университетиңиз менен элчиликтин ортосундагы потенциалдуу өнөктөштүктүн жолдорун талкуулоо үчүн жолугушуубузда АКШнын Кыргыз Республикасындагы Элчилигинин өкүлдөрүнө көрсөткөн меймандос мамилеңиз үчүн чын жүрөктөн ыраазычылык билдиргим келет. Университетиңизде аткарылып жаткан маанилүү билим берүү жана медициналык ишиңиз жөнүндө көбүрөөк билүү биз үчүн пайдалуу болду. Мен потенциалдуу өнөктөштүк үчүн бир нече багыттарды аныктаганыбызга кубанычтамын.

Бизге университетиңиздин жана клиникаңыздын эшигин ачып, жылуу жана жакшы уюштурулган жолугушуу үчүн дагы бир жолу ыраазычылык билдиргим келет.

Урматтоо менен,
Джефф Бантинг - Маданият бөлүмүнүн кызматкери АКШнын Кыргыз Республикасындагы Элчилиги
Кэмерон Стейнекерт - Медицина кызматкери АКШнын Кыргыз Республикасындагы Элчилиги