ЭАЖММ

Билим берүү бѳлүгү

Ресурстар

ЖАРЫЯ! БИОХИМИЯ БОЮНЧА ОЛИМПИАДА

Урматтуу студенттер! Негизги сабактар кафедрасында биохимия боюнча «ЭАЖММнын мыкты биохимиги» олимпиадасы өтөт. Олимпиада 2022-жылдын май айында күндүзгү формада  өткөрүлөт.
Биринчи тур - тандоо туру.
Экинчи тур – теориялык бөлүгү.
Үчүнчү тур- практикалык бөлүгү болуп саналат.
Олимпиадага 2, 3, 4 жана 5-семестрдин студенттери катыша алат.
Олимпиаданын жеңүүчүлөрү «Эң жакшы» деген баа менен сынактан/сыноодон бошотулат,  кафедранын Ардак тактасынан орун алат, белектер, грамоталар жана сертификаттар менен сыйланат.
Келгиле, ким мыкты экенин чогуу билели! Сиздерди активдүү катышууга жана өз билимиңизди жана жөндөмүңүздү көрсөтүүгө чакырабыз!

Катталуу үчүн шилтеме аркылуу өтүңүз же 0999-521-322, 0555-795-956 номурларына  жазыңыз;
Көрсөтүңүз: толук аты-жөнү, семестр, группа.
Тандоо турга 2022-жылдын 16-апрелине чейин катталгандардын бардыгына уруксат берилет.
Өтчү жери: Негизги сабактар кафедрасы. Морфо корпус-2. Тунгуч, Анкара 1/5 кѳчѳсү.